top of page

המיזם הוקם ע"י אידית מרקוביץ, 

יזמית נדל"ן ומומחית להשבחת נכסים

About Us

2016-07-23_123402_edited.jpg

 

נעים להכיר

 

אם אנחנו עדיין לא מכירים, נעים מאוד, שמי אידית מרקוביץ,

מעצבת פנים, יזמית נדל"ן ומומחית להשבחת נכסים.

אם נחפור עוד קצת בעברי נגלה שנולדתי וגרתי ביוון ושמכירה היטב את אתונה, את שכונותיה, את יתרונותיה ואת הזדמנויות הנדל"ן שחבויות בתוכה.


אם אתם בין אלה שעוקבים אחרי, אתם בוודאי יודעים שבשנתיים האחרונות רכשתי בעצמי נכסים באתונה, הקמתי מיזם לאיתור והשבחת נכסים בעבור משקיעים ישראליים ביוון וכתוצאה מזה אני מקבלת המון פניות בנושא השקעות ביוון.


אתם בוודאי ראיתם את הפרסומים במדיה, וודאי סביבכם יש מספר מכרים שרכשו נכסים ביוון, אחרים קנו בתי נופש, מפני שההשקעות ביוון הפכו לפופולריות עקב הכדאיות הכלכלית.


אם גם אתם רוצים להיות מעודכנים, לשמוע על היתרונות, על הליך רכישת הנכסים, על מימון, על הכנסות צפויות, ובטח יש לכם עוד המון שאלות לשאול, מוזמנים ללחוץ כאן ולראות מה אנשים אחרים שואלים או לתאם פגישת התייעצות ללא תשלום בה תוכלו לקבל את כל האינפורמציה הדרושה אודות השקעות נדל"ן ורכישת דירות נופש ביוון.

איך הכל  התחיל?

נקודת ציון משמעותית בקריירה שלי החלה כאשר למדתי כיצד שוק הנדל"ן פועל. כיצד ניתן להשביח נכסים ולמכור אותם שנית תוך פרק זמן קצר ברווח נאה, כיצד בונים תוכנית עסקית לרכישת נדל"ן, כיצד נעשים התחשיבים של הכדאיות הכלכלית, והחשוב מכל איך לאתר את הנכסים הטובים.

 

תחילה השקעתי בנכסים בארץ, בתקופה שעדיין הייתה כדאיות כלכלית ובשנים אחרונות אני משקיעה ביוון.

ההשקעות ביוון התחילו ממקום אישי מתוך רצון להתחבר למה שאני הכי אוהבת – למקום שנולדתי וגדלתי עד שעליתי ארצה עם הורי - שזהו המקום שמאגד ומחבר את הדברים שמדברים אליי, את אהבתי ליוון, ליצירה, לתהליך מחשבתי, המורכבות ורב-שכבתיות המאפיינת עסקאות נדל"ן מוצלחות, תוך התייחסות להקשרים תרבותיים, אהבת אדם ועבודה עם אנשים.

 

​החלטתי לרכז את הניסיון שצברתי בהשקעות נדל"ן והשבחת נכסים לטובת המשקיעים הישראלים ביוון והקמתי את המיזם

 BOUTIQUE INVESTMENTS IN GREECE 

במטרה להתמקד באיתור השבחת נכסים ולהעניק שירותי ליווי מלאים לרכישת נכסים ביוון באופן מקצועי ויעיל, בעברית וביוונית, למשקיע הישראלי ביוון. 

תקציר אודות

באמתחתי מספר רב של השקעות ופרויקטים בתחום השקעות נדל"ן והשבחת נכסים בארץ וביוון.

   

בעשור האחרון מרצה במספר מכללות מובילות בארץ בנושאים של השקעות נדל"ן והשבחת נכסים, כותבת מאמרים ומפעילה בלוג.

   

בעלת השכלה אקלקטית הכוללת לימודי עיצוב ואדריכלות פנים, לימודי אוצרות, לימודי אומנות ולימודים קלסיים לצד לימודים בתחום נדל"ן, ניהול עסקים ושיווק.

על הקו בין הרצליה לאתונה, אמא לשלושה בנים מקסימים ובוגרים, אוהבת דברים יפים, טיולים, בגדים, חתולים וכלבים, עתיקות ודברי חכמה.

הזמנה אישית

אני פוגשת המון אנשים שמעוניים בהשקעות נדל"ן ביוון או כאלה שחולמים על בית נופש שהיו רוצים להשקיע בעצמם אבל חוששים. חוששים בגלל שמדובר בהשקעה במדינה זרה עם כל המורכבות שבדבר, חוששים בהשקעה בשלט רחוק, חוששים מפני ששמעו דברים שליליים, חוששים כי זה צעד חדש עבורם, חוששים לכספם.

מאידך, מדובר באותם האנשים שיש ברשותם בין מאתיים לארבע מאות אלף ש"ח ושהיו מאוד רוצים להשקיע בנדל"ן על מנת לייצר הכנסה קבועה נוספת (בזמן שהריבית אפסית בבנק) וגם להגדיל את ההון העצמי.

אילו השקעה מסוג זה הייתה מתאפשרת בארץ, היו בטוחים יותר בהשקעה, 

אבל כולנו יודעים שעקב מחירי הנדל"ן הגבוהים בארץ, השקעה בנדל"ן דורשת השקעה בסכומי כסף גבוהים בהרבה ביחס התקציב העומד לרשותם.

וכמו שרבים אומרים לי: רוצים אבל חוששים.

הדרך היחידה להפיק את החששות האלה היא ע"י קבלת ידע, קבלת אינפורמציה, הכרת העובדות - ידע אמין שיוכל להוביל לידי החלטה.  

אם גם אתם מרגישים ככה, מוזמנים לקבוע עמנו פגישת התייעצות ללא תשלום, על מנת לקבל תשובה לכל השאלות וחששות שלכם ולהחליט בעצמכם אם השקעה ביוון היא הדבר הנכון עבורכם.

לקביעת פגישה לחצו כאן

אם גם אתם שוקלים לרכוש נכס ביוון

לקביעת פגישת התייעצות ללא תשלום,

מילוא את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

תודה על הרשמתכם

bottom of page